Moti ne Shkup

18 Prill
E Diel
Ora
Moti
Temp
Era
19
Mot i mire
11°
20
1 mm Mot i mire
11°
1 m/s - veri-lindje
21
1 mm Pjeserisht me re
10°
1 m/s - veri-lindje
22
2 mm Pjeserisht me re
2 m/s - veri-lindje
23
2 mm Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
19 Prill
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
00
2 mm Reshje shiu
01
2 mm Reshje shiu
1 m/s - veri-lindje
02
1 mm Reshje shiu
1 m/s - veri
03
1 mm Reshje shiu
04
1 mm Reshje shiu
05
1 mm Pak shi
1 m/s - veri-lindje
06
1 mm Pak shi
07
1 mm Pak shi
1 m/s - veri-lindje
08
1 mm Me re
10°
09
1 mm Pjeserisht me re
11°
10
1 mm Pak shi
12°
1 m/s - veri-lindje
11
1 mm Pak shi
12°
1 m/s - veri
12
1 mm Pak shi
12°
2 m/s - veri-lindje
13
1 mm Pak shi
11°
2 m/s - veri-lindje
14
1 mm Me re
11°
2 m/s - veri-lindje
15
1 mm Pak shi
12°
1 m/s - veri-lindje
16
1 mm Reshje shiu
11°
1 m/s - veri-lindje
17
Pak shi
1 m/s - veri-lindje
18
Me re
1 m/s - veri-lindje
19
Me re
1 m/s - veri-lindje
20
Me re
1 m/s - veri-lindje
21
Me re
2 m/s - veri-lindje
22
Pjeserisht me re
2 m/s - veri-lindje
23
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
20 Prill
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
01
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
02
Me re
1 m/s - veri-lindje
03
1 mm Me re
1 m/s - veri-lindje
04
1 mm Me re
1 m/s - veri-lindje
05
1 mm Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
06
1 mm Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
07
1 mm Pjeserisht me re
08
1 mm Reshje shiu
11°
09
Pak reshje shiu
11°
1 m/s - veri-lindje
10
Pjeserisht me re
11°
1 m/s - veri-lindje
11
Pjeserisht me re
12°
12
Pjeserisht me re
13°
13
Pjeserisht me re
14°
14
Me re
14°
1 m/s - veri
15
Pjeserisht me re
14°
1 m/s - veri
16
Pjeserisht me re
13°
2 m/s - veri-lindje
17
Mot i mire
11°
2 m/s - veri-lindje
18
Mot i mire
11°
2 m/s - veri-lindje
19
Mot i mire
10°
20
Mot i mire
21
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
22
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
23
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
21 Prill
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
01
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
02
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
03
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
04
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
05
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
1 m/s - veri
12
Mot i mire
16°
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i mire
14°
1 m/s - veri-lindje
22 Prill
E Enjte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
2 m/s - veri-lindje
06
Me re
1 m/s - veri-lindje
12
Me re
17°
3 m/s - veri-lindje
18
Me re
15°
1 m/s - veri-lindje
23 Prill
E Premte
Ora
Moti
Temp
Era
00
1 mm Pak shi
12°
1 m/s - veri-lindje
06
2 mm Reshje shiu
11°
1 m/s - veri
12
1 mm Pak shi
13°
2 m/s - veri
18
7 mm Shi i madh
11°
1 m/s - veri-lindje
24 Prill
E Shtune
Ora
Moti
Temp
Era
00
5 mm Shi i madh
11°
1 m/s - veri-lindje
06
2 mm Reshje shiu
2 m/s - veri-lindje
12
Mot i mire
12°
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
13°
1 m/s - veri-lindje
25 Prill
E Diel
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
2 m/s - veri-lindje
06
Pjeserisht me re
12
Pjeserisht me re
16°
2 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
11°
2 m/s - veri-lindje
26 Prill
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
11°
1 m/s - veri
06
Mot i kthjellet
10°
2 m/s - veri
12
Mot i kthjellet
20°
3 m/s - veri-lindje
18
Pjeserisht me re
18°
1 m/s - veri
27 Prill
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
06
Pjeserisht me re
12°
2 m/s - veri
12
Mot i mire
24°
4 m/s - veri
18
Mot i mire
18°
2 m/s - veri

Parashikimi i Motit

MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere.

Na ndjekni

Shperndaje