Moti ne Kratove

20 Shtator
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
13
Mot i mire
26°
4 m/s - veri-lindje
14
Mot i kthjellet
25°
5 m/s - veri-lindje
15
Mot i mire
25°
4 m/s - veri-lindje
16
Mot i mire
23°
4 m/s - veri-lindje
17
Mot i kthjellet
21°
3 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
19°
3 m/s - veri
19
Mot i kthjellet
17°
3 m/s - veri
20
Mot i kthjellet
16°
3 m/s - veri
21
Mot i kthjellet
15°
3 m/s - veri
22
Mot i mire
15°
2 m/s - veri
23
Pjeserisht me re
14°
2 m/s - veri
21 Shtator
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
13°
2 m/s - veri
01
Mot i mire
12°
2 m/s - veri
02
Pjeserisht me re
12°
2 m/s - veri
03
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
04
Mot i kthjellet
11°
2 m/s - veri
05
Mot i kthjellet
11°
2 m/s - veri
06
Mot i kthjellet
14°
1 m/s - veri-lindje
07
Mot i kthjellet
16°
2 m/s - veri-lindje
08
Mot i kthjellet
18°
2 m/s - veri-lindje
09
Mot i kthjellet
19°
3 m/s - veri-lindje
10
Mot i kthjellet
20°
3 m/s - veri-lindje
11
Mot i kthjellet
20°
3 m/s - veri-lindje
12
Mot i kthjellet
21°
3 m/s - veri-lindje
13
Mot i mire
20°
4 m/s - veri-lindje
14
Mot i mire
20°
4 m/s - veri-lindje
15
Mot i mire
19°
3 m/s - veri-lindje
16
Mot i mire
18°
3 m/s - veri-lindje
17
Mot i mire
17°
2 m/s - veri-lindje
18
Mot i mire
16°
2 m/s - veri
19
Mot i mire
15°
2 m/s - veri
20
Pjeserisht me re
14°
1 m/s - veri
21
Pjeserisht me re
13°
1 m/s - veri
22
Pak reshje shiu
13°
1 m/s - veri
23
Pak reshje shiu
13°
1 m/s - veri
22 Shtator
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
Me re
12°
1 m/s - veri
01
Me re
12°
1 m/s - veri-lindje
02
Me re
12°
1 m/s - veri-lindje
03
Me re
12°
1 m/s - veri-lindje
04
Me re
12°
1 m/s - veri-lindje
05
Pjeserisht me re
12°
2 m/s - veri-lindje
06
Me re
12°
2 m/s - veri-lindje
07
Me re
13°
2 m/s - veri-lindje
08
Me re
14°
3 m/s - veri-lindje
09
Me re
14°
3 m/s - veri-lindje
10
Pjeserisht me re
14°
3 m/s - veri-lindje
11
Me re
15°
4 m/s - veri-lindje
12
Me re
15°
4 m/s - veri-lindje
13
Me re
14°
5 m/s - veri-lindje
14
Me re
13°
4 m/s - veri-lindje
15
Me re
12°
4 m/s - veri
16
Me re
11°
4 m/s - veri
17
Pjeserisht me re
10°
4 m/s - veri
18
Pjeserisht me re
4 m/s - veri
19
Mot i kthjellet
4 m/s - veri-lindje
20
Mot i mire
4 m/s - veri-lindje
21
Mot i mire
3 m/s - veri-lindje
22
Mot i kthjellet
3 m/s - veri-lindje
23
Mot i kthjellet
2 m/s - veri-lindje
23 Shtator
E Enjte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
2 m/s - veri-lindje
01
Mot i mire
2 m/s - veri-lindje
02
Me re
2 m/s - veri-lindje
03
Me re
2 m/s - veri-lindje
04
Me re
2 m/s - veri-lindje
05
Me re
2 m/s - veri-lindje
06
Pjeserisht me re
3 m/s - veri-lindje
12
Mot i mire
16°
4 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
10°
2 m/s - veri
24 Shtator
E Premte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
1 m/s - veri-lindje
06
Pjeserisht me re
11°
1 m/s - veri
12
Pjeserisht me re
21°
3 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
16°
2 m/s - veri
25 Shtator
E Shtune
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
12°
2 m/s - veri
06
Mot i kthjellet
15°
1 m/s - veri
12
Mot i kthjellet
23°
3 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
17°
2 m/s - veri
26 Shtator
E Diel
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
17°
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
18°
12
Mot i kthjellet
25°
3 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
19°
1 m/s - veri
27 Shtator
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
19°
1 m/s - veri-lindje
06
Pjeserisht me re
19°
12
Pjeserisht me re
26°
2 m/s - veri-lindje
18
1 mm Reshje shiu
20°
2 m/s - veri-lindje
28 Shtator
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
4 mm Reshje shiu
15°
1 m/s - veri-lindje
06
2 mm Reshje shiu
16°
12
Mot i mire
19°
2 m/s - veri-lindje
18
Mot i mire
16°
1 m/s - veri
29 Shtator
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
14°
06
Pjeserisht me re
15°
1 m/s - veri-lindje
12
2 mm Reshje shiu
20°
3 m/s - veri-lindje
18
Reshje shiu
16°
1 m/s - veri-lindje

Parashikimi i Motit

MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere.

Na ndjekni

Shperndaje