Moti ne Dellceve

20 Shtator
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
14
Mot i mire
26°
4 m/s - veri-lindje
15
Mot i kthjellet
25°
5 m/s - veri-lindje
16
Mot i kthjellet
24°
3 m/s - veri-lindje
17
Mot i kthjellet
22°
3 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
21°
2 m/s - veri-lindje
19
Mot i kthjellet
19°
1 m/s - veri
20
Mot i kthjellet
17°
3 m/s - veri
21
Mot i mire
16°
3 m/s - veri
22
Mot i mire
15°
3 m/s - veri
23
Pjeserisht me re
14°
3 m/s - veri
21 Shtator
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
13°
3 m/s - veri
01
Mot i mire
13°
3 m/s - veri
02
Mot i mire
12°
3 m/s - veri
03
Pjeserisht me re
12°
3 m/s - veri
04
Mot i mire
11°
3 m/s - veri
05
Mot i kthjellet
12°
3 m/s - veri
06
Mot i kthjellet
13°
4 m/s - veri
07
Mot i kthjellet
14°
4 m/s - veri
08
Mot i mire
16°
3 m/s - veri
09
Mot i mire
18°
3 m/s - veri
10
Mot i mire
19°
2 m/s - veri
11
Mot i kthjellet
20°
1 m/s - veri-lindje
12
Mot i mire
20°
1 m/s - veri-lindje
13
Pjeserisht me re
21°
1 m/s - veri-lindje
14
Mot i mire
21°
1 m/s - veri-lindje
15
Mot i mire
21°
2 m/s - veri-lindje
16
Mot i mire
18°
4 m/s - veri
17
Mot i mire
16°
3 m/s - veri
18
1 mm Mot i mire
15°
4 m/s - veri
19
2 mm Pjeserisht me re
14°
4 m/s - veri
20
2 mm Pjeserisht me re
14°
3 m/s - veri
21
2 mm Pjeserisht me re
13°
4 m/s - veri
22
2 mm Reshje shiu
12°
4 m/s - veri
23
1 mm Reshje shiu
12°
4 m/s - veri
22 Shtator
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
1 mm Reshje shiu
12°
3 m/s - veri
01
Me re
11°
3 m/s - veri
02
Me re
11°
4 m/s - veri
03
Me re
11°
3 m/s - veri
04
Me re
11°
3 m/s - veri
05
Me re
11°
3 m/s - veri
06
Me re
11°
4 m/s - veri
07
Me re
12°
3 m/s - veri
08
Me re
13°
3 m/s - veri
09
Me re
13°
3 m/s - veri
10
Me re
14°
3 m/s - veri
11
Me re
14°
3 m/s - veri
12
1 mm Me re
14°
3 m/s - veri
13
1 mm Me re
14°
3 m/s - veri
14
1 mm Me re
14°
4 m/s - veri
15
1 mm Me re
13°
4 m/s - veri
16
Pak shi
12°
4 m/s - veri
17
Pak shi
11°
4 m/s - veri
18
Pjeserisht me re
10°
4 m/s - veri
19
Mot i kthjellet
3 m/s - veri
20
Mot i kthjellet
4 m/s - veri
21
Mot i kthjellet
4 m/s - veri
22
Mot i kthjellet
4 m/s - veri
23
Mot i kthjellet
4 m/s - veri
23 Shtator
E Enjte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
3 m/s - veri
01
Mot i kthjellet
3 m/s - veri
02
Mot i kthjellet
3 m/s - veri
03
Me re
2 m/s - veri
04
Me re
1 m/s - veri
05
Me re
1 m/s - veri-lindje
06
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
12
Mot i mire
16°
3 m/s - veri
18
Mot i kthjellet
11°
2 m/s - veri
24 Shtator
E Premte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
1 m/s - veri
06
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri-lindje
12
Mot i mire
21°
3 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
19°
1 m/s - veri-lindje
25 Shtator
E Shtune
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
14°
2 m/s - veri
06
Mot i kthjellet
17°
2 m/s - veri
12
Mot i kthjellet
23°
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
18°
1 m/s - veri
26 Shtator
E Diel
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
17°
1 m/s - veri
06
Mot i mire
18°
1 m/s - veri-lindje
12
Mot i mire
25°
2 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
19°
2 m/s - veri
27 Shtator
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
18°
2 m/s - veri
06
Mot i mire
19°
1 m/s - veri-lindje
12
Pjeserisht me re
26°
3 m/s - veri-lindje
18
Me re
20°
1 m/s - veri
28 Shtator
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
4 mm Reshje shiu
17°
1 m/s - veri-lindje
06
1 mm Reshje shiu
16°
1 m/s - veri-lindje
12
1 mm Reshje shiu
20°
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i mire
16°
2 m/s - veri
29 Shtator
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
13°
1 m/s - veri
06
6 mm Shi i madh
15°
1 m/s - veri-lindje
12
1 mm Pak reshje shiu
19°
3 m/s - veri-lindje
18
Pak reshje shiu
16°
1 m/s - veri-lindje

Parashikimi i Motit

MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere.

Na ndjekni

Shperndaje