Moti ne Peshkopi

20 Shtator
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
15
Mot i mire
21°
1 m/s - veri-lindje
16
Mot i kthjellet
20°
17
Mot i mire
18°
1 m/s - veri
18
Mot i mire
17°
1 m/s - veri
19
Mot i mire
18°
1 m/s - veri
20
Pjeserisht me re
17°
1 m/s - veri
21
Mot i mire
16°
22
Pjeserisht me re
15°
23
Pjeserisht me re
14°
1 m/s - veri
21 Shtator
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
14°
1 m/s - veri
01
Pjeserisht me re
14°
1 m/s - veri
02
Pjeserisht me re
14°
1 m/s - veri
03
Mot i kthjellet
14°
1 m/s - veri-lindje
04
Mot i kthjellet
13°
1 m/s - veri-lindje
05
Mot i kthjellet
13°
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
15°
1 m/s - veri-lindje
07
Mot i kthjellet
16°
1 m/s - veri-lindje
08
Mot i kthjellet
18°
09
Mot i kthjellet
19°
10
Pjeserisht me re
20°
11
Pjeserisht me re
21°
12
Pjeserisht me re
22°
13
Pjeserisht me re
22°
1 m/s - veri-lindje
14
Pjeserisht me re
21°
2 m/s - veri-lindje
15
Mot i mire
20°
1 m/s - veri-lindje
16
Mot i mire
20°
1 m/s - veri-lindje
17
Mot i mire
19°
1 m/s - veri
18
Mot i mire
18°
1 m/s - veri-lindje
19
Mot i kthjellet
16°
2 m/s - veri-lindje
20
Mot i kthjellet
15°
2 m/s - veri-lindje
21
Mot i kthjellet
14°
2 m/s - veri-lindje
22
Mot i mire
12°
2 m/s - veri-lindje
23
Pjeserisht me re
12°
2 m/s - veri-lindje
22 Shtator
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri-lindje
01
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri-lindje
02
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri-lindje
03
Pjeserisht me re
10°
2 m/s - veri-lindje
04
Pjeserisht me re
10°
1 m/s - veri-lindje
05
Me re
11°
1 m/s - veri-lindje
06
Me re
12°
2 m/s - veri-lindje
07
Me re
13°
1 m/s - veri-lindje
08
Me re
14°
1 m/s - veri
09
Pjeserisht me re
15°
1 m/s - veri
10
Pjeserisht me re
16°
2 m/s - veri
11
Pjeserisht me re
17°
2 m/s - veri-lindje
12
Pjeserisht me re
18°
3 m/s - veri
13
Me re
17°
3 m/s - veri
14
Me re
15°
3 m/s - veri
15
Me re
14°
3 m/s - veri-lindje
16
Me re
13°
2 m/s - veri-lindje
17
Me re
13°
2 m/s - veri-lindje
18
Me re
13°
2 m/s - veri-lindje
19
Mot i kthjellet
12°
2 m/s - veri-lindje
20
Mot i kthjellet
11°
2 m/s - veri-lindje
21
Mot i mire
2 m/s - veri-lindje
22
Pjeserisht me re
2 m/s - veri-lindje
23
Pjeserisht me re
2 m/s - veri-lindje
23 Shtator
E Enjte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
2 m/s - veri-lindje
01
Mot i kthjellet
2 m/s - veri-lindje
02
Mot i kthjellet
2 m/s - veri-lindje
03
Mot i kthjellet
2 m/s - veri-lindje
04
Mot i kthjellet
2 m/s - veri-lindje
05
Me re
2 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
10°
2 m/s - veri-lindje
12
Mot i kthjellet
17°
2 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
12°
2 m/s - veri-lindje
24 Shtator
E Premte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
11°
06
Mot i kthjellet
11°
12
Mot i kthjellet
20°
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
15°
1 m/s - veri-lindje
25 Shtator
E Shtune
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
12°
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
13°
1 m/s - veri-lindje
12
Mot i kthjellet
23°
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
20°
1 m/s - veri-lindje
26 Shtator
E Diel
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
15°
06
Mot i kthjellet
14°
12
Mot i kthjellet
24°
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
19°
1 m/s - veri-lindje
27 Shtator
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
15°
06
Pjeserisht me re
15°
12
4 mm Reshje shiu
23°
1 m/s - veri-lindje
18
2 mm Reshje shiu
18°
1 m/s - veri
28 Shtator
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
16°
06
Mot i mire
15°
1 m/s - veri-lindje
12
Mot i mire
20°
2 m/s - veri-lindje
18
Pjeserisht me re
17°
1 m/s - veri
29 Shtator
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
1 mm Reshje shiu
14°
1 m/s - veri
06
3 mm Reshje shiu
15°
1 m/s - veri-lindje
12
1 mm Reshje shiu
19°
2 m/s - veri-lindje
18
Reshje shiu
15°
1 m/s - veri-lindje

Parashikimi i Motit

MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere.

Na ndjekni

Shperndaje