Moti ne Fushe-Arrez

20 Shtator
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
14
Mot i mire
20°
5 m/s - veri-lindje
15
Pjeserisht me re
19°
4 m/s - veri-lindje
16
Mot i mire
19°
3 m/s - veri-lindje
17
Mot i kthjellet
17°
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
16°
1 m/s - veri-lindje
19
Pjeserisht me re
15°
1 m/s - veri-lindje
20
Pjeserisht me re
15°
1 m/s - veri-lindje
21
Pjeserisht me re
14°
1 m/s - veri-lindje
22
Me re
14°
1 m/s - veri-lindje
23
Mjegull
14°
1 m/s - veri
21 Shtator
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mjegull
14°
2 m/s - veri
01
Me re
13°
2 m/s - veri
02
Pjeserisht me re
13°
2 m/s - veri
03
Pjeserisht me re
12°
2 m/s - veri
04
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
05
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
06
Pjeserisht me re
12°
3 m/s - veri
07
Pjeserisht me re
13°
3 m/s - veri
08
Pjeserisht me re
15°
3 m/s - veri
09
Mot i mire
16°
3 m/s - veri
10
Mot i mire
17°
2 m/s - veri
11
Mot i mire
18°
2 m/s - veri
12
Mot i mire
20°
2 m/s - veri
13
Pjeserisht me re
20°
2 m/s - veri
14
Pjeserisht me re
19°
2 m/s - veri
15
Mot i mire
19°
1 m/s - veri
16
Mot i mire
18°
1 m/s - veri
17
Mot i mire
16°
1 m/s - veri
18
Mot i mire
15°
1 m/s - veri
19
Mot i mire
14°
1 m/s - veri
20
Pjeserisht me re
14°
2 m/s - veri
21
Pjeserisht me re
13°
2 m/s - veri
22
Pak reshje shiu
12°
2 m/s - veri
23
Mot i mire
12°
2 m/s - veri
22 Shtator
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
01
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
02
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
03
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
04
Me re
11°
2 m/s - veri
05
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
06
Me re
11°
3 m/s - veri
07
Me re
11°
3 m/s - veri
08
Pjeserisht me re
13°
3 m/s - veri
09
Pjeserisht me re
13°
3 m/s - veri
10
Me re
14°
3 m/s - veri
11
Me re
14°
3 m/s - veri
12
Me re
14°
3 m/s - veri
13
Me re
13°
3 m/s - veri
14
Me re
13°
3 m/s - veri
15
Me re
14°
3 m/s - veri
16
Me re
13°
3 m/s - veri
17
Me re
11°
4 m/s - veri
18
Pjeserisht me re
10°
3 m/s - veri
19
Mot i mire
3 m/s - veri
20
Pjeserisht me re
3 m/s - veri
21
Pjeserisht me re
3 m/s - veri
22
Pjeserisht me re
3 m/s - veri
23
Mot i mire
3 m/s - veri
23 Shtator
E Enjte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
3 m/s - veri
01
Mot i kthjellet
3 m/s - veri
02
Mot i kthjellet
3 m/s - veri
03
Mot i kthjellet
2 m/s - veri
04
Mot i mire
2 m/s - veri
05
Me re
3 m/s - veri
06
Mot i kthjellet
10°
3 m/s - veri
12
Mot i kthjellet
15°
5 m/s - veri
18
Mot i kthjellet
10°
2 m/s - veri
24 Shtator
E Premte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
12°
2 m/s - veri-lindje
12
Mot i kthjellet
18°
4 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
12°
2 m/s - veri-lindje
25 Shtator
E Shtune
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
12°
2 m/s - veri-lindje
12
Mot i kthjellet
23°
2 m/s - veri
18
Mot i kthjellet
16°
1 m/s - veri-lindje
26 Shtator
E Diel
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
13°
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
15°
2 m/s - veri-lindje
12
Mot i kthjellet
22°
3 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
15°
2 m/s - veri-lindje
27 Shtator
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i mire
14°
2 m/s - veri-lindje
06
Pjeserisht me re
16°
1 m/s - veri-lindje
12
3 mm Reshje shiu
21°
3 m/s - veri-lindje
18
3 mm Reshje shiu
16°
1 m/s - veri-lindje
28 Shtator
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
3 mm Reshje shiu
15°
1 m/s - veri
06
1 mm Pak reshje shiu
15°
2 m/s - veri
12
Pjeserisht me re
19°
2 m/s - veri
18
Pjeserisht me re
14°
1 m/s - veri
29 Shtator
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
4 mm Reshje shiu
13°
1 m/s - veri
06
8 mm Shi i madh
14°
1 m/s - veri-lindje
12
9 mm Shi i madh
17°
4 m/s - veri-lindje
18
Shi i madh
15°
3 m/s - veri-lindje

Parashikimi i Motit

MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere.

Na ndjekni

Shperndaje