Moti ne Pazari i Ri (Novi Pazar)

26 Tetor
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
14
Mot i kthjellet
13°
2 m/s - veri-lindje
15
Mot i kthjellet
11°
1 m/s - veri-lindje
16
Mot i kthjellet
2 m/s - veri-lindje
17
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
19
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
20
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
21
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
22
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
23
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
27 Tetor
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
01
Mot i mire
1 m/s - veri-lindje
02
Mot i mire
1 m/s - veri-lindje
03
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
04
Mot i kthjellet
-0°
1 m/s - veri-lindje
05
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
06
Me re
1 m/s - veri-lindje
07
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
08
Pjeserisht me re
1 m/s - veri
09
Pjeserisht me re
1 m/s - veri
10
Pjeserisht me re
11°
2 m/s - veri
11
Pjeserisht me re
12°
2 m/s - veri
12
Mot i kthjellet
12°
2 m/s - veri
13
Mot i kthjellet
12°
2 m/s - veri
14
Mot i kthjellet
11°
2 m/s - veri
15
Mot i kthjellet
1 m/s - veri
16
Mot i kthjellet
1 m/s - veri
17
Mot i kthjellet
1 m/s - veri
18
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
19
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
20
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
21
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
22
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
23
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
28 Tetor
E Enjte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
01
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
02
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
03
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
04
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
05
Mot i mire
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i mire
07
Mot i mire
08
Mot i mire
1 m/s - veri
09
Mot i mire
10°
1 m/s - veri
10
Mot i kthjellet
12°
2 m/s - veri
11
Mot i kthjellet
14°
2 m/s - veri
12
Mot i kthjellet
15°
2 m/s - veri
13
Mot i kthjellet
15°
2 m/s - veri
14
Mot i kthjellet
15°
2 m/s - veri
15
Mot i kthjellet
12°
1 m/s - veri
16
Mot i kthjellet
2 m/s - veri-lindje
17
Mot i kthjellet
10°
1 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
19
Mot i kthjellet
20
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
21
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
22
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
23
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
29 Tetor
E Premte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
01
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
02
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
03
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
04
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
05
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
12
Mot i kthjellet
15°
3 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
2 m/s - veri-lindje
30 Tetor
E Shtune
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
12
Mot i kthjellet
16°
3 m/s - veri-lindje
18
Mot i mire
2 m/s - veri-lindje
31 Tetor
E Diel
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
12
Mot i kthjellet
17°
2 m/s - veri-lindje
18
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
1 Nentor
E Hene
Ora
Moti
Temp
Era
00
Mot i kthjellet
1 m/s - veri-lindje
06
Mot i mire
1 m/s - veri-lindje
12
Mot i mire
19°
2 m/s - veri-lindje
18
Pjeserisht me re
2 m/s - veri-lindje
2 Nentor
E Marte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Me re
1 m/s - veri-lindje
06
2 mm Reshje shiu
10°
2 m/s - veri-lindje
12
Me re
16°
2 m/s - veri-lindje
18
Me re
12°
1 m/s - veri-lindje
3 Nentor
E Merkure
Ora
Moti
Temp
Era
00
Pjeserisht me re
11°
1 m/s - veri-lindje
06
Pjeserisht me re
1 m/s - veri-lindje
12
Pjeserisht me re
21°
1 m/s - veri-lindje
18
Me re
14°
2 m/s - veri-lindje
4 Nentor
E Enjte
Ora
Moti
Temp
Era
00
Me re
11°
1 m/s - veri-lindje
06
Me re
14°
2 m/s - veri-lindje
12
4 mm Reshje shiu
20°
5 m/s - veri-lindje
18
Reshje shiu
13°
2 m/s - veri-lindje

Parashikimi i Motit

MotiJavor.com eshte ueb aplikacion qe jep te dhenat aktuale dhe parashikimin e motit per 10 dite per te gjitha qytetet e Shqiperise, Kosoves, Maqedonise dhe me gjere.

Na ndjekni

Shperndaje